לקוחות

האתגר הגדול שלנו הוא לענות על הצרכים המיוחדים של כל אחד מהלקוחות שלנו ולספק פתרון התפור במיוחד עבורם.
יש לנו ניסיון עם יותר מ -80 לקוחות בתחומים שונים בתעשייה בארץ ובחו"ל. אנו מקיימים קשר ישיר וקרוב משלב האפיון והקמת המערכת, ולאחר מכן בתפעול השוטף. Planit אינה מערכת של "שגר ושכח", אלא מערכת שתלווה אתכם במשך שנים רבות, ותתאים עצמה לשינויים בתהליכי הייצור והתכנון כנדרש מעת לעת.
אנו נשמור תמיד על תשומת הלב האישית ונלווה אתכם זמן רב לאחר ההקמה הראשונית, כפי שמעידים הלקוחות הוותיקים שלנו.

לקוחות מעידים

תכנון הפצה מרכזי של משאיות התוצרת הגמורה ממפעלי היצור של "החברה המרכזית למשקאות קלים" – קוקה קולה (בני-ברק, אשקלון, גבעת חיים, קריית שמונה) למרכזים הלוגיסטיים ברחבי הארץ מבוצע בעזרת Planit  החל משנת 2008.
מפעל היצור בבני-ברק מייצר מסביב לשעון ובשטחו מקומות אחסון מוגבלים. לפיכך יש להוציא סחורה ברציפות ולהימנע מצווארי בקבוק בהגעת המשאיות. גם המרכזים הלוגיסטיים מוגבלים בזמני ההגעה ובקצב. נוסף על כך יש להתחשב במשכי הנסיעה, עומסי תנועה, רשימת הדרישות הדינמית, זמני משמרות הנהגים ועוד. המערכת פועלת בממשק עם מערכות איתור המשאית ועדכונים בזמן אמת של זמני ההגעה החזויים.

פוליטיב, חברה המובילה בתחום ייצור יריעות מורכבות לחקלאות ולתעשייה עבור יישומים שונים.
Planit הוטמעה כמערכת לתכנון הייצור לצד מערכת מידע "Priority" תוך אינטגרציה מלאה בקישור API ישיר.
משימות התכנון נוצרות ב Planit על סמך הזמנות הלקוח ולאחר ביצוע התכנון מופקות פקודות העבודה לקווים ללא הקלדות נוספות. המערכת מהווה כלי תקשורת מרכזי בין מחלקות התכנון לאנשי התפעול והיצור תוך בקרת מלאי של אנשי הרכש והלוגיסטיקה.

תמה תעשיות פלסטיק בקיבוץ משמר העמק הנו הלקוח הראשון שלנו שעובד עם Planit ברציפות משנת 2002!  בנוסף עובדת התוכנה באתרים נוספים בגלעד, אלון תבור, פולין, הונגריה, איטליה.
במהלך השנים, החברה החליפה מערכות מידע, תכנות מחשוב רצפה אך שמרה על פלניט  ואנו גאים בכך מאד!
תחילה תכננו בעזרת  Planit את היצור רק במחלקת השיחול (אקסטרוזיה) ולפני מספר שנים המערכת הורחבה גם לשאר אתרי היצור וכן למחלקות השזירה והסריגה.
תכנון היצור מתבצע על בסיס יום-יומי תוך ממשק מלא למערכת המידע Oracle  Applications ובשיתוף מלא עם אנשי מערכות המידע והתפ"י. אנו מתזמנים עשרות משאבים ומאות משימות בו זמנית. התכנון מבוצע על סמך תאריכי אספקה, כוונונים בין מוצרים, השבתות, תכונות מיוחדות של המכונות ועוד.

באולפני הרצליה מפיקים ומצלמים תכניות טלוויזיה לערוצים המובילים.

שיבוץ העובדים במחלקת הטלוויזיה נעשה בעזרת  Planit משנת 2003.
תכנון העבודה נעשה ברמה שבועית מראש ולאחר מכן מבוצעים עדכונים יום-יומיים של כ 60 עובדים במקצועות השונים.
המערכת כוללת את הגדרת משימות האב (משמרות) ורשימת התפקידים  הנדרשים לשיבוץ עבורן. ישנה התחשבות בדרישות המקצועיות לכל תפקיד במשימה, העדפות העובדים, היעדרויות ועוד. בסיס הנתונים מבוסס MS-SQL ואין קשור למערכות חיצוניות. המשמרות מוזנות אוטומטית על סמך תבנית קבועה בפיקוח המתכנן. העבודה בשתי תחנות עריכת נתונים בו זמנית וכן צפייה והוצאת דוחות בתחנות נוספות.

יישום נוסף באולפני הרצליה קיים עבור חדרי העריכה ושיבוץ העורכים בהתאם לזמינות ולהגדרות המשימה.

מפעלי גניגר פרוסים על פני שלושה אתרי יצור בארץ וכן מספר אתרים וחברות בנות בעולם. החברה מייצרת יריעות פלסטיק לחממות, מאגרים ושימושים אחרים, וכן רשתות לחקלאות ויישומים נוספים.

Planit משמשת בחברה ככלי התכנון המרכזי למחלקות התפ"י במפעלי היצור החל משנת 2013 לצד מערכת המידע פריוריטי.
צוות התפ"י מתכנן באופן מרוכז את כלל עבודת המפעל ומנהלי מחלקות יכולים לצפות ואף לבצע תיקונים ועדכונים לתורי העבודות בהתאם להרשאות מתאימות.

עקב השוני באופי היצור במפעל באתר גניגר לעומת אתרי יצור הרשתות בניר יצחק ובנאות מרדכי, נדרשה הפעלה אחרת של המערכת מול אתרים אלה כאשר ה"משימה" המשובצת הנה שורת ההזמנה ולא פקודת עבודה כפי שנעשה באתר גניגר.

במערכת משתמשים בו זמנית ב-15 בעלי תפקידים.

aran packing

"ארן אריזות גמישות" הממוקם בקיבוץ נחשון מייצר אריזות גמישות לאחסון נוזלים בתוך קופסא, בעיקר עבור ענף המזון לתרכיזים שונים ונוזלים אחרים המשמשים בתעשייה.
המערכת פועלת משנת 2013, לצד מערכת המידע פריוריטי בממשק עם מערכת מחשוב הרצפה של חברת אמרלד.
פלניט משמשת את מחלקות התפ"י באתרי היצור השונים ומהווה כלי מרכזי לתאום ותזמון פעולות הייצור במפעל.
המערכת מותקנת גם במפעלי ארן בספרד ובארה"ב.

Polymer Logistics

פולימר לוג'יסטיקס מפתחת ומייצרת פתרונות לוגיסטיים, המשמשים תוך ייעול מרבי את שרשרת האספקה – החל ביצרן דרך הספק ולבסוף  את רשתות השיווק.
המארז שיוצר משמש גם כמארז לוגיסטי במערך הייצור של הספק, גם כיחידת שינוע בשרשרת האספקה וגם כיחידת תצוגה (תחליף מדף) בחנות רשת השיווק.

יישום Planit עובד משנת 2020 לצד מערכת המידע של Priority Software

מפעל קרגל אריזות גמישות מקבוצת פלסטו-שק מייצר שקים ואריזות מודפסות לענף המזון וליישומים אחרים.
פלניט פועלת משנת 2010 לצד מערכת המידע פריוריטי, משמשת את מחלקת התפ"י ומסייעת בארגון תורי העבודות תוך הצגת מידע מפורט בנוגע לאופי המוצר רמות מלאי וזמינות חומרים.

פלניט מתכננת בחברת ממן את שיבוץ עובדים למשמרות משנת 2004.
תכנון שבוע מראש לשיבוץ של מאות עובדים במקצועות השונים. תוך כדי השבוע משתמשים במערכת במספר תחנות עבודה לעדכונים ושינויים יום-יומיים. בסיס הנתונים כולל הגדרת משימות אב (משמרות) ורשימת הדרישות לשיבוץ משרות עבורם. התחשבות בדרישות מקצועיות לכל תפקיד במשימה, העדפות עובדים, היעדרויות ועוד. בסיס נתונים עצמאי מרכזי מבוסס שרת MS-SQL. המשמרות מוזנות אוטומטית על סמך תבנית קבועה בפיקוח המתכנן. המערכת מקושרת למערכות כוח האדם של הארגון לצורך הקמת עובדים חדשים וסגירת העובדים שעזבו.

טכנולוגיית להבים – BTL עוסק בייצור להבים למנועי סילון עבור חברת האם
Pratt & Whitney  וחברות אחרות.
תהליך היצור מתחיל בטכנולוגיית חישול בעזרת מכבשים במספר שלבים,
וממשיך בעיבוד שבבי מתקדם ותהליכים מורכבים נוספים.

פלניט פועלת לצד מערכת המידע פריוריטי, ומשרתת את מחלקות התפ"י בבניית התכנית החודשית זאת על סמך רשימת הזמנות פתוחות, רמות מלאי בתהליך ונתוני המוצר, עץ המוצר והפעולות בתהליך הייצור.

פלניט פועלת משנת 2015, ובה מופעל שיבוץ אוטומטי מלא.

מפעלי כפרית מייצרים תוספים איכותיים לתעשיית הפלסטיק בארץ ובעולם.

תהליכי היצור כוללים מערבלים להכנת החומרים, אקסטרוזיה (שיחול) ואריזה.

 Planit משמשת את מחלקת התפ"י משנת 2017 לצד מערכת המידע Oracle Applications. במערכת יושם מודל בקרת חומרי גלם.

TADBIK

פלניט מותקנת במפעלי תדביק בגוש שגב משנת 2016 .

מפעל תדביק עוסק ביצור מדבקות מודפסות למוצרים מגוונים לתעשיות כגון: מזון, קוסמטיקה ועוד.
מפעל תדביק-פק עוסק בהכנת תוויות עבור משקאות ומגוון מוצרים אחרים.

פלניט פועלת לצד מערכת מחשוב הרצפה של חברת קונטל ומשמשת את מחלקות התפ"י בשני המפעלים לצורך ארגון התורים וקביעת סדר העבודות. בישום זה גם מופעל שיבוץ אוטומטי באופן חלקי.

מפעל "נוה עיבוד שבבי" מייצר חלקי מתכת מגוונים לשימושים שונים המאופיינים במורכבות רבה ודרישות דיוק מיוחדות על פי דרישות לקוחותיו.

התכנון מבוצע באמצעות פלניט החל מ-2018 לצד מערכת המידע אורן.

תכנון ייצור מחלקות ההזרקה (פלסטיקה) במפעל ריאון משנת 2004.
תכנון הייצור בתוכנת פלניט מבוצע על בסיס יומי .
במפעל עשרות מכונות הזרקה ומכונות נוספות עם עשרות משימות בתור. סידור התור נעשה על סמך זמני אספקה נדרשים, השבתות, כוונונים בין מוצרים ותוך ניסיון הקטנת פחת. בסיס נתונים מקושר למערכת המידע Oracle Applications  ולמחשב ריצפת היצור.

מפעל אורדע פרינט עוסק בדפוס נתונים (משמע מכונות הדפסה דיגיטליות), דפי חיוב של חברות האשראי, ניירות מידע של מס הכנסה וביטוח לאומי, בנקים ועוד.

פלניט פועלת משנת 2012 ומשרתת את מחלקת התפ"י ועובדת לצד מערכת המידע פריוריטי.

פלניט מאפשרת שיבוץ ידני ואוטומטי בהתאם לתהליכי התכנון שאופיינו.

פלניט מיושמת במפעל איטונג החל משנת 2011 במגוון יישומים.
 
תכנון הפצה ושילוח משאיות משנת 2011 עבור שני אתרי היצור בפרדס חנה ובאשקלון
.
תכנון יום-יומי של ההזמנות ושילובם על פי אזורים ויעדים. קישור מובנה למערכת ההזמנות במערכת המידע מעלה של חברת One1 המבוססת Oracle-DB.

מסך השיבוץ מציג למתכנן את המשימות בצבעים שונים על פי האזורים או על פי דחיפות ההזמנה. ניתן לתכנן סבבי שילוח על פי התאמת המשאית למשימה ולקיבולת הנדרשת בנפח או במשקל.

תכנון יצור במחלקות היצור במפעל פרדס חנה משנת 2012.
תכנון מפורט של היצור בשלבים השונים כולל התחשבות ברצף הפעולות והמשמעויות הנגזרות מהתלות. קישור מובנה למערכת פקודות העבודה במערכת המידע מעלה של חברת One1 המבוססת Oracle-DB. בנוסף המערכת ניזונה מנתוני אמת המדווחים מרצפת היצור.

מפעל די.פי.אל בקיבוץ עמיר בצפון מייצר חיתולים למבוגרים, מגבונים ומוצרי טואלטיקה אחרים. המפעל הנו חלק מקבוצת ניאופארם ומשווק על ידי פרומדיקו.

תכנון היצור מבוצע משנת 2017 באמצעות פלניט לצד מערכת המידע פריוריטי. המערכת משמשת את מחלקת התפ"י וכן את מחלקת הרכש תוך שימוש הדוק במודול בקרת חומרי הגלם.

מפעל טובופלסט  עוסק בייצור שפופרות מפלסטיק ומאלומיניום לתעשיית הקוסמטיקה תרופות ושימושים נוספים.

תהליכי היצור כוללים אקסטרוזיה (שיחול) ליצירת השפופרת ופעולות נוספות כגון: הדפסה, הטבעה אריזה ועוד.

פלניט  פועלת לצד מערכת המידעM3. משנת 2016. המערכת משמשת את מחלקת התפ"י . תוצאות התכנון משרתות גם את גורמי שיווק במפעל לצורכי משלוחים והמכלה.

ייחודי ליישום זה הינו שילוב של תכנון והקצאת חומרי גלם וחומרים המיוצרים ע"פ תזמון היצור הצפוי, מצב הזמנות רכש ומלאי קיים.

מפעל כרמל פרנקל מייצר אריזות קרטון מודפסות באיכות גבוהה, מעמדים לתצוגה, ומוצרי דפוס אחרים על גבי קרטון.
תהליך היצור מורכב מפעולות רבות, החל משלב הדפוס דרך למינציה, חיתוך, קיפול , הדבקה, אריזה ועוד.

פלניט משמשת הן את נציגי התפ"י במחלקות השונות וכן את נציגות שרות הלקוחות בקליטת הזמנה חדשה ומתן תאריך צפוי למשלוח.

פלניט פועלת משנת 2016 לצד מערכת המידע  M3.

תכנון יצור במפעל פלסאון בקיבוץ מעגן מיכאל משנת 2008.

פלניט עובדת לצד מערכת מידע  Oracle Application תוך אינטגרציה עם מודול היצור של המערכת. המערכת משמשת מספר מחלקות בעלות אופי תכנון שונה. מחלקת התפ"י המרכזית מפקחת על התכנון ומסתייעת לצורך קביעת זמני אספקה צפויים של ההזמנות השונות. בנוסף למערכת המידע, המערכת ניזונה גם ממערכות מחשוב הרצפה המדווחות על מצב היצור וההתקדמות בפועל.

מפעל זנלכל-יכין הממוקם באיזור תעשייה אלון תבור שליד עפולה, מייצרת שימורי פירות וירקות, רכזי עגבניות, רוטבי בישול, רטבים מוכנים לסלטים ופסטה, תרכיזים לשתייה, חומץ ומיץ לימון לתיבול. המוצרים המשווקים על ידי זנלכל הינם מתוצרתה העצמית ומתבססים על גידולים חקלאיים מקומיים. 

מערכת פלניט עובדת משנת 2019 לצד מערכת המידע של פריוריטי.

ביישום זה, פלניט מייצרת דרישות ייצור עפ"י תחזיות המכירה ומתזמנת את הדרישות על קווי הייצור. בנוסף, ישנו גם שימוש במודול בקרת חומרי הגלם ותכנון הזמנות רכש לחומרי גלם אוטומטית.

פלניט משמשת את מחלקת התפ"י ומהווה כלי מרכזי לתכנון, תאום ותזמון פעולות הייצור במפעל.

מפעל תדביק צ.ל.פ מייצר אריזות מזון גמישות: שקית או גליל (סיום התהליך אצל הלקוח)

תהליכי היצור כוללים דפוס, למינציה, חיתוך ושקיות.

פלניט פועלת לצד מערכת המידע (400AS) משנת 2017. המערכת משמשת את מחלקת התפ"י. תוצאות התכנון משרתות את מחלקת תכנון רכש החומרים וגורמי השיווק במפעל לצורכי משלוחים והמכלה.

ביישום זה ישנו גם שילוב של מודול תכנון והקצאת חומרי גלם וחומרים המיוצרים ע"פ תזמון היצור הצפוי, מצב הזמנות רכש ומלאי קיים.

מודול נוסף שקיים ביישום זה הוא קביעת תאריך מובטח תפ"י ע"פ עומסי הייצור הצפויים.

במפעל צמח תערובות מתבצע תכנון הפצה ושילוח משאיות תוצרת גמורה באמצעות פלניט משנת 2003.
תכנון מספר פעמים ביום, מספר משאיות, עשרות משימות ביום. תכנון קווי החלוקה למשאית המתחשב בקיבולת המשאית, מיקום נקודות הפריקה, העדפות לקוחות, השבתות, איזון בין נהגים ועוד.
המערכת נבנתה בממשק ישיר לבסיס הנתונים של מערכת Priority ומשבצת את ההזמנות שנקלטו בה.

MIS_logo

חברת MIS IMPLANTS TECHNOLOGIES היא חברה גלובלית המתמחה ביצור שתלים דנטלים וחלקי על. תהליך הייצור בחברה מורכב ממספר רב של שלבים שונים.

תוכנת פלניט יושמה מתוך מטרה לשבץ באופן אוטומטי את פקודות העבודה לייצור על המכונות המתאימות על בסיס אילוצים המוגדרים מראש ומתוך מטרה לעמוד בתאריך היעד הנדרש.

פלניט מהווה כלי שליטה ובקרה על המתרחש בייצור, מאפשר צפייה בתכנית ייצור במצב טבלאי או גאנט עבודה, מאפשר ניתוח עומסים עתידיים וביצוע שינויים בתכנית בקלות ובמהירות.

בקבוצת דוקרט ישנן שתי חברות ייצור שנמצאות בקיבוץ כפר מסריק.
חברת דוקרט אריזות – מייצרת אריזות מקרטונים כולל תהליכי הדפסה, חיתוך, למינציה והרכבות.
חברת אוורגרין אריזות (Evergreen) – מייצרת אריזות קרטון לנוזלים כולל תהליכי דפוס והלחמה מתקדמים. 
בקבוצת דוקרט ישנו יישום Planit אחד שמותאם לשתי החברות.
היישום פועל משנת 2019 לצד מערכת המידע של פריוריטי ומתממשק למערכת מחשוב רצפת ייצור של חברת קונטל.
פלניט משמשת את מחלקות התפ"י באתרי היצור השונים ומהווה כלי מרכזי לתאום ותזמון פעולות הייצור במפעל.

מפעל ימאתון מייצר מגוון רחב של מוצרים מבוססים על קרטון כוורת, ספוגים וחומרים נוספים עבור תעשיות שונות בעיבודים ובגמורים שונים.
תהליך היצור מורכב ממספר שלבים ופעולות רוב היצור מבוצע מול הזמנות לקוח.
יישום Planit  בוצע על ידי תירוש מערכות מיחשוב בשנת 2019, לצד מערכת המידע פריוריטי.

חברת רונופולידן חברה לייצור אריזות לתחום המזון והטואלטיקה המובילה בתחומה. 
החברה מספקת אריזות לרוב חברות המזון והטואלטיקה הגדולות בישראל ומייצאת מוצרים לשווקים מעבר לים. 
פלניט פועלת לצד מערכת המידע Priority משנת 2020.
המערכת משמשת את מחלקת התפ"י. יישום זה התבצע לראשונה ע"י חברת רוטליין.

תכנון ייצור מחלקות ההזרקה (פלסטיקה) במפעל סטארפלסט משנת 2020

תכנון הייצור בתוכנת Planit מבוצע על בסיס יומי .

במפעל עשרות מכונות הזרקה ומכונות נוספות עם עשרות משימות בתור.

סידור התור נעשה על סמך זמני אספקה נדרשים, השבתות, כוונונים בין מוצרים ותוך ניסיון הקטנת פחת.

בסיס נתונים מקושר למערכת המידע Priority ולמערכת ריצפת היצור Sysmetric

מפעל הצמיגים הוותיק בחדרה, כיום חלק מקבוצת יוקוהמה היפנית, מייצר צמיגים מיוחדים עבור משאיות, טרקטורים וכלי ציוד מכני הנדסי כבד.
תהליך הייצור מרובה שלבים ועץ המוצר מכיל עשרות מרכיבים.
תכנון הייצור בכלל המחלקות מבוצע באופן יומיומי תוך שילוב של מנגנון MRP  ייחודי ושיבוץ אוטומטי  שהותאם לצרכי אליאנס.
מערכת Planit מחליפה מספר רב של קבצי אקסל ששימשו לצד מערכת המידע BPCS עד להכנסת המערכת החל משנת 2019.

חברת ברמד מייצרת ומרכיבה מגופי בקרה הידראוליים למערכות מים בקנה מידה עולמי.

לברמד יש חברות בת שמייצרות ומשווקות את מוצריה בכל העולם, החל מאוסטרליה דרך אירופה ועד אמריקה ב 85 מדינות.

תהליכי הייצור בחברה מורכבים מתהליכים שונים הכוללים גם תהליכי עיבוד שבבי, צבע, הרכבות ובדיקות כאשר חלקם ידניים וחלקם אוטומטיים.

יישום Planit עובד משנת 2020 לצד מערכת המידע של Oracle Application

חב' ביו בי שדה אליהו מייצרת ומגדלת חרקים להדברה ביולוגית. תהליך הגידול כולל שלבים שונים בבתי גידול / חממות .
תכנון היצור / הגידול מיוחד מאוד ולכן קיבל מענה ויזואלי וגמיש באופן ייחודי באמצעות פלניט.
יישום Planit עובד משנת 2020 לצד מערכת המידע  Priority Softwareבטכנולוגית API

מפעל שלאג נמצא בקיבוץ שמיר ומייצר בד לא ארוג.
מערכת המידע המשמשת הינה Priority.
Planit החליפה בעבודה מנגנון תכנון ידני, ביישום קצר במיוחד של סה"כ 12 יום.
המפעל עובד עם המערכת מחודש אפריל 2020

חב' צינורות המזרח התיכון מקבוצת גאון אחזקות, עוסקת ביצור צינורות ראשיים וגדולים להולכת מים בישראל בטכנולוגיות מגוונות מתכת, בטון ופלסטיק.
לחב' מספר מפעלי בת כמו : פלסים, פלגל, מדי ורד, כוכב.
כיום אתר היצור הוא בניר צבי, ולאחרונה מוקם מפעל חדש בנאות חובב.
יישום Planit עובד משנת 2020 לצד מערכת המידע  Priority Softwareבטכנולוגית API

החברה המובילה בישראל המייצרת, משווקת ומפיצה מוצרים בתחום הניקיון, אחזקה, נייר, קוסמטיקה, טואלטיקה ועוד.
 Planit הוטמעה כמערכת לתכנון הייצור לצד מערכת מידע "Priority" תוך אינטגרציה מלאה בקישור API   ישיר.
משימות התכנון נוצרות ב Planit   לאחר ביצוע התכנון מופקות פקודות העבודה לקווים ללא הקלדות נוספות.
המערכת מהווה כלי תקשורת מרכזי בין מחלקות התכנון לאנשי התפעול והיצור תוך בקרת מלאי של אנשי הרכש והלוגיסטיקה.

דפוס גסטליט דיגיטל הנו מפעל המוביל במתן פתרונות הדפסה לארגונים, עסקים וחברות בכמויות גדולות. 

Planit הוטמעה כמערכת לתכנון הייצור לצד מערכת מידע "בינה" תוך אינטגרציה מלאה, ממשק יורד וממשק נתונים עולה.
תהליכי הדפוס מורכבים מאוד, ריבוי פרמטרים ואילוצים.
המערכת מבצעת שיבוץ אוטומטי, מאפשרת לראות את העומסים הצפויים ברצפת הייצור וקבלת החלטות לגבי הזמנות עתידיות. 

מפעל ספאנטק (Spuntech) מייצרים בדים לא ארוגים המשמשים כחומר גלם לייצור מגבונים ומוצרי טואלטיקה אחרים.
לחברה יש אתרי ייצור בקיבוץ שמיר, בטבריה ובארה"ב.
תכנון היצור מבוצע משנת 2022 באמצעות Planit והוטמעה על ידי חגי וייל לצד מערכת המידע של Priority.
המערכת משמשת את מחלקת התפ"י וכן את מחלקות הרכש, הלוגיסטיקה והמחסן תוך שימוש הדוק במודול בקרת חומרי הגלם.

טרילידור לוגו

טרלידור ישראל מייצרת משווקת ומתקינה מבחר מוצרי מיגון לבית ולעסק. ביו מוצרינו, סורגי מתכת למיגון פתחים במבחר דוגמאות ועיצובים.

בטרלידור ייושם בפעם הראשונה יישום שיבוץ אנשי שירות ע"י מערכת Planit
המערכת משרתת את מחלקת שירות הלקוחות במפעל.
Planit יושמה על ידי רגב וייל השקעות בע"מ בשנת 2021 ופועלת בצמוד למערכת המידע Priority דרך חיבור API .

פלזית-פוליגל

חברת פלזית-פוליגל היא חלוצה ומובילה עולמית בתכנון, פיתוח וייצור של לוחות פוליקרבונט, תרמופלסטיים ופרופילים .

Planit תכנון הייצור יושם בשנת 2022 ופועלת לצד מערכת המידע מעלה One ולמערכת רצפת הייצור Sysmetric

LOGO PARAGON PLASTIC

מפעל פאראגון מייצר מגוון רחב של מוצרי פלסטיק לבית, קופסאות, מוצרים לילדים, לגינון ועוד.
במפעל עשרות מכונות הזרקה ומכונות נוספות עם עשרות משימות בתור.
תכנון הייצור מתבצע בצורה אוטומטית לטווח ארוך ועדכון ידני על בסיס יומי.
סידור התור נעשה על סמך זמני אספקה נדרשים, השבתות, כוונונים בין מוצרים תוך ניסיון הקטנת פחת.
בנוסף, מתקיים תכנון מכולות ואספקות על בסיס תזמון הייצור.

Planit תכנון היצור יושמה על ידי רגב וייל השקעות בע"מ ופועל החל משנת 2021 לצד מערכת המידע תפי+ ולמערכת רצפת הייצור Sysmetric.

חברה המתמחה בייצור חלקים מדויקים בעיבוד שבבי מדויק לתעשיית המוליכים למחצה (סמיקונדקטור), תעופה, תעשייה ביטחונית, תעשיית המכונות ותעשיית הדפוס הדיגיטלי.

Planit הוטמעה כמערכת לתכנון הייצור לצד מערכת מידע "Priority" תוך אינטגרציה מלאה בקישור API ישיר.
משימות התכנון מבוססות על פקודות העבודה וכן משימות מזדמנות נוספות. המערכת מהווה כלי תקשורת מרכזי בין מחלקות התכנון לאנשי התפעול והיצור תוך בקרת מלאי של אנשי הרכש והלוגיסטיקה. המערכת תומכת בריבוי פעולות ותהליכים מורכבים במיוחד.

פוליביד היא החברה הגדולה והמובילה בישראל בייצור ופיתוח פתרונות בידוד מתקדמים בענפי הבנייה, התעשייה, המזון והחקלאות.
Planit הוטמעה כמערכת לתכנון הייצור החל משנת 2022 בממשק משתמש החדש מבוסס WEB, לצד מערכת מידע "Priority" תוך אינטגרציה מלאה בקישור API ישיר.

המערכת משמשת את מחלקת התפ"י ושאר מחלקות היצור לצפייה בתוכנית המתעדכנת.

ארגם אריזות גמישות מתמחה בייצור אריזות גמישות על גלילי אריזה חד ורב שכבתיים מחומרים פלסטיים. הייצור כולל שלבי אקסטרוזיה, למינציה רגילה, והדפסה על פלסטיק ונייר.
Planit הוטמעה כמערכת לתכנון הייצור החל משנת 2021, לצד מערכת מידע "Priority" תוך אינטגרציה מלאה בקישור API ישיר, כפרויקט משותף עם חברת רוטליין בע"מ.
המערכת משמשת לתכנון הייצור של כלל מחלקות המפעל.

נטפים הנה חברה מובילה ופורצת דרך בתחומי ההשקיה והטפטוף. מייצרת צינורות מטפטפים, טפטפות, ממטירים, וטכנולוגיות מתקדמות לניטור, בקרה ואוטומציה של הגידול.

פלניט תכנון יצור עובדת במחלקת ההזרקה באתר בקיבוץ יפתח החל משנת 2022.

מערכת Planit משמשת את מחלקת ההזרקה לצד מערכת מידע SAP בממשק עבודה מלא וכן בממשק עם מערכת מחשוב רצפת הייצור MES של חברת טרונובייט.


קוסמופארם- הינה חברת בת מקבוצת סנו שהיא מהמובילות בישראל בייצור מוצרי צריכה וטואלטיקה. קוסמופארם גאה להיות חברה ידידותית לסביבה, חדשנית בתחומה ובעלת מוצרים הטובים מסוגם בישראל.
Planit הוטמעה כמערכת לתכנון הייצור לצד מערכת מידע "Priority" תוך אינטגרציה מלאה בקישור API ישיר.
משימות התכנון נוצרות ב Planit (אין שימוש ב MRP ליצירת פקודות העבודה). לאחר ביצוע התכנון מופקות פקודות העבודה לקווים ללא הקלדות נוספות.
המערכת מהווה כלי תקשורת מרכזי בין מחלקות התכנון לאנשי התפעול והיצור תוך בקרת מלאי הביניים על ידי אנשי הרכש והלוגיסטיקה.