לקוחות

האתגר הגדול שלנו הוא לענות על הצרכים המיוחדים של כל אחד מהלקוחות שלנו ולספק פתרון התפור במיוחד עבורם.
יש לנו ניסיון עם יותר מ -30 לקוחות בתחומים שונים בתעשייה בארץ ובחו"ל. אנו מקיימים קשר ישיר וקרוב משלב האפיון והקמת המערכת, ולאחר מכן בתפעול השוטף. Planit אינה מערכת של "לירות ולשכוח", אלא מערכת שתלווה אתכם במשך שנים רבות, ותתאים עצמה לשינויים בתהליכי הייצור והתכנון כנדרש מעת לעת.
אנו נשמור תמיד על תשומת הלב האישית ונלווה אתכם זמן רב לאחר ההקמה הראשונית, כפי שמעידים הלקוחות הוותיקים שלנו.

לקוחות מעידים

תכנון הפצה מרכזי של משאיות התוצרת הגמורה ממפעלי היצור של "החברה המרכזית למשקאות קלים" – קוקה קולה (בני-ברק, אשקלון, גבעת חיים, קריית שמונה) למרכזים הלוגיסטיים ברחבי הארץ מבוצע בעזרת Planit  החל משנת 2008.
מפעל היצור בבני-ברק מייצר מסביב לשעון ובשטחו מקומות אחסון מוגבלים. לפיכך יש להוציא סחורה ברציפות ולהימנע מצווארי בקבוק בהגעת המשאיות. גם המרכזים הלוגיסטיים מוגבלים בזמני ההגעה ובקצב. נוסף על כך יש להתחשב במשכי הנסיעה, עומסי תנועה, רשימת הדרישות הדינמית, זמני משמרות הנהגים ועוד. המערכת פועלת בממשק עם מערכות איתור המשאית ועדכונים בזמן אמת של זמני ההגעה החזויים.

סידור עבודה שבועי לעובדים בכל סניפי רשת מקדונלדס בארץ משנת 2008.
היישום הנו באינטגרציה עם מערכת Atenix של חברת עובדימנט.
התכנון מתחשב באילוצים והעדפות מגוונות: חוקי עבודה, בקשות עובדים, היעדרויות, הכשרות ועוד.
ניהול הנתונים מבוצע באינטרנט וכך גם Planit עובד מול בסיס נתונים זה בצורה מאובטחת.

חברת עובדימנט, ביחד אתה בוצע הפרויקט, מספקת פתרון כולל לכל ההיבטים של ניהול נוכחות עובדים: דיווח פרויקטים, ניתוח שעות לשכר, דיווח כמויות, ניהול תעריפים, ניתוח שעות לפי חוזי לקוח וכעת גם תכנון וסידור עבודה.

תמה תעשיות פלסטיק בקיבוץ משמר העמק הנו הלקוח הראשון שלנו שעובד עם Planit ברציפות משנת 2002!  בנוסף עובדת התוכנה באתרים נוספים בגלעד, אלון תבור, פולין, הונגריה, איטליה.
במהלך השנים, החברה החליפה מערכות מידע, תכנות מחשוב רצפה אך שמרה על פלניט  ואנו גאים בכך מאד!
תחילה תכננו בעזרת  Planit את היצור רק במחלקת השיחול (אקסטרוזיה) ולפני מספר שנים המערכת הורחבה גם לשאר אתרי היצור וכן למחלקות השזירה והסריגה.
תכנון היצור מתבצע על בסיס יום-יומי תוך ממשק מלא למערכת המידע Oracle  Applications ובשיתוף מלא עם אנשי מערכות המידע והתפ"י. אנו מתזמנים עשרות משאבים ומאות משימות בו זמנית. התכנון מבוצע על סמך תאריכי אספקה, כוונונים בין מוצרים, השבתות, תכונות מיוחדות של המכונות ועוד.

באולפני הרצליה מפיקים ומצלמים תכניות טלוויזיה לערוצים המובילים.

שיבוץ העובדים במחלקת הטלוויזיה נעשה בעזרת  Planit משנת 2003.
תכנון העבודה נעשה ברמה שבועית מראש ולאחר מכן מבוצעים עדכונים יום-יומיים של כ 60 עובדים במקצועות השונים.
המערכת כוללת את הגדרת משימות האב (משמרות) ורשימת התפקידים  הנדרשים לשיבוץ עבורן. ישנה התחשבות בדרישות המקצועיות לכל תפקיד במשימה, העדפות העובדים, היעדרויות ועוד. בסיס הנתונים מבוסס MS-SQL ואין קשור למערכות חיצוניות. המשמרות מוזנות אוטומטית על סמך תבנית קבועה בפיקוח המתכנן. העבודה בשתי תחנות עריכת נתונים בו זמנית וכן צפייה והוצאת דוחות בתחנות נוספות.

יישום נוסף באולפני הרצליה קיים עבור חדרי העריכה ושיבוץ העורכים בהתאם לזמינות ולהגדרות המשימה.

aran packing

"ארן אריזות גמישות" הממוקם בקיבוץ נחשון מייצר אריזות גמישות לאחסון נוזלים בתוך קופסא, בעיקר עבור ענף המזון לתרכיזים שונים ונוזלים אחרים המשמשים בתעשייה.
המערכת פועלת משנת 2013, לצד מערכת המידע פריוריטי בממשק עם מערכת מחשוב הרצפה של חברת אמרלד.
פלניט משמשת את מחלקות התפ"י באתרי היצור השונים ומהווה כלי מרכזי לתאום ותזמון פעולות הייצור במפעל.
המערכת מותקנת גם במפעלי ארן בספרד ובארה"ב.

ישרלייזר מייצר מוצרי מתכת בתהליכי חיתוך בלייזר ומים, כיפוף, ופעולות עיבוד נוספות. 
פלניט  פועלת משנת 2016 ומסייעת למחלקת התפ"י בתזמון העבודות ובתהליכים המורכבים המאפיינים אותם.
המפעל מאופיין בפעולות רבות שעובר כל מוצר וכן שילוב של מספר מוצרים בתוך מכלול, מכאן נולד הצורך שקיים באמצעות שיבוץ אוטומטי יומיומי.
תוצאת השיבוץ באה לידי ביטוי בדוחות תכנון יצור המופקים במערכת המידע פריוריטי.

מפעל קרגל אריזות גמישות מקבוצת פלסטו-שק מייצר שקים ואריזות מודפסות לענף המזון וליישומים אחרים.
פלניט פועלת משנת 2010 לצד מערכת המידע פריוריטי, משמשת את מחלקת התפ"י ומסייעת בארגון תורי העבודות תוך הצגת מידע מפורט בנוגע לאופי המוצר רמות מלאי וזמינות חומרים.

פלניט מתכננת בחברת ממן את שיבוץ עובדים למשמרות משנת 2004.
תכנון שבוע מראש לשיבוץ של מאות עובדים במקצועות השונים. תוך כדי השבוע משתמשים במערכת במספר תחנות עבודה לעדכונים ושינויים יום-יומיים. בסיס הנתונים כולל הגדרת משימות אב (משמרות) ורשימת הדרישות לשיבוץ משרות עבורם. התחשבות בדרישות מקצועיות לכל תפקיד במשימה, העדפות עובדים, היעדרויות ועוד. בסיס נתונים עצמאי מרכזי מבוסס שרת MS-SQL. המשמרות מוזנות אוטומטית על סמך תבנית קבועה בפיקוח המתכנן. המערכת מקושרת למערכות כוח האדם של הארגון לצורך הקמת עובדים חדשים וסגירת העובדים שעזבו.

מפעלי כפרית מייצרים תוספים איכותיים לתעשיית הפלסטיק בארץ ובעולם.

תהליכי היצור כוללים מערבלים להכנת החומרים, אקסטרוזיה (שיחול) ואריזה.

 Planit משמשת את מחלקת התפ"י משנת 2017 לצד מערכת המידע Oracle Applications. במערכת יושם מודל בקרת חומרי גלם.

TADBIK

פלניט מותקנת במפעלי תדביק בגוש שגב משנת 2016 .

מפעל תדביק עוסק ביצור מדבקות מודפסות למוצרים מגוונים לתעשיות כגון: מזון, קוסמטיקה ועוד.
מפעל תדביק-פק עוסק בהכנת תוויות עבור משקאות ומגוון מוצרים אחרים.

פלניט פועלת לצד מערכת מחשוב הרצפה של חברת קונטל ומשמשת את מחלקות התפ"י בשני המפעלים לצורך ארגון התורים וקביעת סדר העבודות. בישום זה גם מופעל שיבוץ אוטומטי באופן חלקי.

מפעל "נוה עיבוד שבבי" מייצר חלקי מתכת מגוונים לשימושים שונים המאופיינים במורכבות רבה ודרישות דיוק מיוחדות על פי דרישות לקוחותיו.

התכנון מבוצע באמצעות פלניט החל מ-2018 לצד מערכת המידע אורן.

מפעל אורדע פרינט עוסק בדפוס נתונים (משמע מכונות הדפסה דיגיטליות), דפי חיוב של חברות האשראי, ניירות מידע של מס הכנסה וביטוח לאומי, בנקים ועוד.

פלניט פועלת משנת 2012 ומשרתת את מחלקת התפ"י ועובדת לצד מערכת המידע פריוריטי.

פלניט מאפשרת שיבוץ ידני ואוטומטי בהתאם לתהליכי התכנון שאופיינו.

פלניט מיושמת במפעל איטונג החל משנת 2011 במגוון יישומים.
 
תכנון הפצה ושילוח משאיות משנת 2011 עבור שני אתרי היצור בפרדס חנה ובאשקלון
.
תכנון יום-יומי של ההזמנות ושילובם על פי אזורים ויעדים. קישור מובנה למערכת ההזמנות במערכת המידע מעלה של חברת One1 המבוססת Oracle-DB.

מסך השיבוץ מציג למתכנן את המשימות בצבעים שונים על פי האזורים או על פי דחיפות ההזמנה. ניתן לתכנן סבבי שילוח על פי התאמת המשאית למשימה ולקיבולת הנדרשת בנפח או במשקל.

תכנון יצור במחלקות היצור במפעל פרדס חנה משנת 2012.
תכנון מפורט של היצור בשלבים השונים כולל התחשבות ברצף הפעולות והמשמעויות הנגזרות מהתלות. קישור מובנה למערכת פקודות העבודה במערכת המידע מעלה של חברת One1 המבוססת Oracle-DB. בנוסף המערכת ניזונה מנתוני אמת המדווחים מרצפת היצור.

מפעל טובופלסט  עוסק בייצור שפופרות מפלסטיק ומאלומיניום לתעשיית הקוסמטיקה תרופות ושימושים נוספים.

תהליכי היצור כוללים אקסטרוזיה (שיחול) ליצירת השפופרת ופעולות נוספות כגון: הדפסה, הטבעה אריזה ועוד.

פלניט  פועלת לצד מערכת המידעM3. משנת 2016. המערכת משמשת את מחלקת התפ"י . תוצאות התכנון משרתות גם את גורמי שיווק במפעל לצורכי משלוחים והמכלה.

ייחודי ליישום זה הינו שילוב של תכנון והקצאת חומרי גלם וחומרים המיוצרים ע"פ תזמון היצור הצפוי, מצב הזמנות רכש ומלאי קיים.

מפעל כרמל פרנקל מייצר אריזות קרטון מודפסות באיכות גבוהה, מעמדים לתצוגה, ומוצרי דפוס אחרים על גבי קרטון.
תהליך היצור מורכב מפעולות רבות, החל משלב הדפוס דרך למינציה, חיתוך, קיפול , הדבקה, אריזה ועוד.

פלניט משמשת הן את נציגי התפ"י במחלקות השונות וכן את נציגות שרות הלקוחות בקליטת הזמנה חדשה ומתן תאריך צפוי למשלוח.

פלניט פועלת משנת 2016 לצד מערכת המידע  M3.

תכנון יצור במפעל פלסאון בקיבוץ מעגן מיכאל משנת 2008.

פלניט עובדת לצד מערכת מידע  Oracle Application תוך אינטגרציה עם מודול היצור של המערכת. המערכת משמשת מספר מחלקות בעלות אופי תכנון שונה. מחלקת התפ"י המרכזית מפקחת על התכנון ומסתייעת לצורך קביעת זמני אספקה צפויים של ההזמנות השונות. בנוסף למערכת המידע, המערכת ניזונה גם ממערכות מחשוב הרצפה המדווחות על מצב היצור וההתקדמות בפועל.

מפעלי גניגר פרוסים על פני שלושה אתרי יצור בארץ וכן מספר אתרים וחברות בנות בעולם. החברה מייצרת יריעות פלסטיק לחממות, מאגרים ושימושים אחרים, וכן רשתות לחקלאות ויישומים נוספים.

Planit משמשת בחברה ככלי התכנון המרכזי למחלקות התפ"י במפעלי היצור החל משנת 2013 לצד מערכת המידע פריוריטי.
צוות התפ"י מתכנן באופן מרוכז את כלל עבודת המפעל ומנהלי מחלקות יכולים לצפות ואף לבצע תיקונים ועדכונים לתורי העבודות בהתאם להרשאות מתאימות.

עקב השוני באופי היצור במפעל באתר גניגר לעומת אתרי יצור הרשתות בניר יצחק ובנאות מרדכי, נדרשה הפעלה אחרת של המערכת מול אתרים אלה כאשר ה"משימה" המשובצת הנה שורת ההזמנה ולא פקודת עבודה כפי שנעשה באתר גניגר.

במערכת משתמשים בו זמנית ב-15 בעלי תפקידים.

מפעל די.פי.אל בקיבוץ עמיר בצפון מייצר חיתולים למבוגרים, מגבונים ומוצרי טואלטיקה אחרים. המפעל הנו חלק מקבוצת ניאופארם ומשווק על ידי פרומדיקו.

תכנון היצור מבוצע משנת 2017 באמצעות פלניט לצד מערכת המידע פריוריטי. המערכת משמשת את מחלקת התפ"י וכן את מחלקת הרכש תוך שימוש הדוק במודול בקרת חומרי הגלם.

תכנון ייצור מחלקות ההזרקה (פלסטיקה) במפעל ריאון משנת 2004.
תכנון הייצור בתוכנת פלניט מבוצע על בסיס יומי .
במפעל עשרות מכונות הזרקה ומכונות נוספות עם עשרות משימות בתור. סידור התור נעשה על סמך זמני אספקה נדרשים, השבתות, כוונונים בין מוצרים ותוך ניסיון הקטנת פחת. בסיס נתונים מקושר למערכת המידע Oracle Applications  ולמחשב ריצפת היצור.

טכנולוגיית להבים – BTL עוסק בייצור להבים למנועי סילון עבור חברת האם
Pratt & Whitney  וחברות אחרות.
תהליך היצור מתחיל בטכנולוגיית חישול בעזרת מכבשים במספר שלבים,
וממשיך בעיבוד שבבי מתקדם ותהליכים מורכבים נוספים.

פלניט פועלת לצד מערכת המידע פריוריטי, ומשרתת את מחלקות התפ"י בבניית התכנית החודשית זאת על סמך רשימת הזמנות פתוחות, רמות מלאי בתהליך ונתוני המוצר, עץ המוצר והפעולות בתהליך הייצור.

פלניט פועלת משנת 2015, ובה מופעל שיבוץ אוטומטי מלא.

מפעל תדביק צ.ל.פ מייצר אריזות מזון גמישות: שקית או גליל (סיום התהליך אצל הלקוח)

תהליכי היצור כוללים דפוס, למינציה, חיתוך ושקיות.

פלניט פועלת לצד מערכת המידע (400AS) משנת 2017. המערכת משמשת את מחלקת התפ"י. תוצאות התכנון משרתות את מחלקת תכנון רכש החומרים וגורמי השיווק במפעל לצורכי משלוחים והמכלה.

ביישום זה ישנו גם שילוב של מודול תכנון והקצאת חומרי גלם וחומרים המיוצרים ע"פ תזמון היצור הצפוי, מצב הזמנות רכש ומלאי קיים.

מודול נוסף שקיים ביישום זה הוא קביעת תאריך מובטח תפ"י ע"פ עומסי הייצור הצפויים.

במפעל צמח תערובות מתבצע תכנון הפצה ושילוח משאיות תוצרת גמורה באמצעות פלניט משנת 2003.
תכנון מספר פעמים ביום, מספר משאיות, עשרות משימות ביום. תכנון קווי החלוקה למשאית המתחשב בקיבולת המשאית, מיקום נקודות הפריקה, העדפות לקוחות, השבתות, איזון בין נהגים ועוד.
המערכת נבנתה בממשק ישיר לבסיס הנתונים של מערכת Priority ומשבצת את ההזמנות שנקלטו בה.

MIS_logo

חברת MIS IMPLANTS TECHNOLOGIES היא חברה גלובלית המתמחה ביצור שתלים דנטלים וחלקי על. תהליך הייצור בחברה מורכב ממספר רב של שלבים שונים.

תוכנת פלניט יושמה מתוך מטרה לשבץ באופן אוטומטי את פקודות העבודה לייצור על המכונות המתאימות על בסיס אילוצים המוגדרים מראש ומתוך מטרה לעמוד בתאריך היעד הנדרש.

פלניט מהווה כלי שליטה ובקרה על המתרחש בייצור, מאפשר צפייה בתכנית ייצור במצב טבלאי או גאנט עבודה, מאפשר ניתוח עומסים עתידיים וביצוע שינויים בתכנית בקלות ובמהירות.

מפעל זנלכל-יכין הממוקם באיזור תעשייה אלון תבור שליד עפולה, מייצרת שימורי פירות וירקות, רכזי עגבניות, רוטבי בישול, רטבים מוכנים לסלטים ופסטה, תרכיזים לשתייה, חומץ ומיץ לימון לתיבול. המוצרים המשווקים על ידי זנלכל הינם מתוצרתה העצמית ומתבססים על גידולים חקלאיים מקומיים. 

מערכת פלניט עובדת משנת 2019 לצד מערכת המידע של פריוריטי.

ביישום זה, פלניט מייצרת דרישות ייצור עפ"י תחזיות המכירה ומתזמנת את הדרישות על קווי הייצור. בנוסף, ישנו גם שימוש במודול בקרת חומרי הגלם ותכנון הזמנות רכש לחומרי גלם אוטומטית.

פלניט משמשת את מחלקת התפ"י ומהווה כלי מרכזי לתכנון, תאום ותזמון פעולות הייצור במפעל.

ducart

בקבוצת דוקרט ישנן שתי חברות ייצור שנמצאות בקיבוץ כפר מסריק.
חברת דוקרט אריזות – מייצרת אריזות מקרטונים כולל תהליכי הדפסה, חיתוך, למינציה והרכבות.
חברת אוורגרין אריזות (Evergreen) – מייצרת אריזות קרטון לנוזלים כולל תהליכי דפוס והלחמה מתקדמים. 
בקבוצת דוקרט ישנו יישום Planit אחד שמותאם לשתי החברות.
היישום פועל משנת 2019 לצד מערכת המידע של פריוריטי ומתממשק למערכת מחשוב רצפת ייצור של חברת קונטל.
פלניט משמשת את מחלקות התפ"י באתרי היצור השונים ומהווה כלי מרכזי לתאום ותזמון פעולות הייצור במפעל.